logo
Nákupný košík

Phone logo
0902 825 865
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
E-shop kategórie ZIMA
+
+
E-shop kategórie LETO
+
+
E-shop kategórie BAZÁR
+
+
Tvorba eshopov od Grandiosoft

 

Eshop pre Skikomis vytvorila firma Grandiosoft sídliaca v Galante. Ako vytvoriť eshop? To je profil Grandiosoftu - tvorba eshopov, tvorba webstránok ale aj redizajn už existujúcich webov. Váš web je po pár rokoch od spustenia neaktuálny a práve na to sa zameriavame, aby sme mu dodali nový vzhľad a aktuálne informácie čo sa samozrejme prejaví aj v rastúcom počte zákazníkov. Každého potencionálneho zákazníka skôr osloví aktuálny web ktorý dobre vyzerá aj po estetickej stránke ako zastaraná webová prezentácia.

GRANDIOSOFT

www.grandiosoft.sk

 

Našim cieľom pri tvorbe webov ale aj pri ich redizajne je aby klient bol úplne spokojný a aby všetko bolo presne podľa jeho predstáv. Preto sa mu snažíme naše postupné kroky prezentovať tak aby videl ako sa postupne webová prezentácia buduje. Venujeme sa aj reklame na internete ktorá prináša nemalé zisky v podobe nových zákazníkov. V dnešnej dobe je reklama na internete základ k tomu aby ste mali dostatok klientov a aby navštívili váš web. Sme na trhu už niekoľko rokov a za ten čas sme si vybudovali slušné renomé a stovky spokojných zákazníkov.

 

 
© Copyright 2013 www.skikomis.sk | Obchodné podmienky | Partneri | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM